Soojuspumbad

Meil on kogemused

Mitmed ettevõtted müüvad palju soojuspumpasid ja nad ongi õigustatult selle üle uhked. Meie aga ainult ei müü, vaid ka paigaldame soojuspumbad ise. Ise, oma paigaldusmeestega ja tehnikaga. Lisaks oma müügile oleme me paigaldanud  sadu, kui mitte tuhandeid teiste, põhiliselt müügiga tegelevate ettevõtete müüdud soojuspumpasid. Oleme soojuspumpasid ise müünud ja paigaldanud juba üle 15 aasta.

Võimsused 1 kW – 1000 kW

Me ei paigalda soojuspumpasid ainul eramutele. Oleme suutelised lahendama suurimaid soojuspumpadega seonduvaid väljakutseid. Meil on nii projekteerimise, kui ka paigalduse võimekus süsteemidele, mille kogu soojusvõimsus võib ületada 1 MW. Suurimad siiamaale paigaldatud süsteemid ulatuvad üle 500 kW.

Kindel kvaliteet

Meie paigaldajad on kiired ja teevad töö puhtalt ning korrektselt. Tunneme meie poolt paigaldatavaid seadmeid peensusteni ja tagame kiire järelhoolduse. Pange meid proovile!

Oleme Rootsi tippfirmade Nibe ja Thermia  soojuspumpade ametlikud edasimüüjad ja paigaldajad Eestis. Thermia ja Nibe soojuspumbad on töökindlad ja ülimalt kasutajasõbralikud. Samuti kuuluvad nad efektiivsuselt absoluutsesse tippu. Nibe soojuspumbad on intelligentsed, nad saavad aru energia hinna kõikumistest ja suhtlevad vajadusel targa maja süsteemiga. Thermia soojuspumpadele on jällegi paigaldatud patenteeritult HGV tehnoloogia, mis toodab efektiivseimal moel tarbevett.

Positiivne tagasiside

Oleme paigaldanud tuhandeid soojuspumpasid ning me oleme uhked selle üle, et tagasiside meie klientidelt on väga valdavalt positiivne. Enamus uusi tellimusi ja kliente jõuavad meieni varasemate klientide soovituste põhjal. Oleme Teile väga tänulikud!

Maasoojuspumbad

Maasoojuspumbad on muretud ja odavaimate kasutuskuludega kütteliik. Ekslik on arvata, et maasoojuspumbad on nii kallid, et ei nad ei tasu neisse investeeritud raha mitte kunagi ära. Tegelikkuses jääb tänapäeval isegi algne investeering võrreldes teiste kütteliikidega täiesti mõistlikkuse piiridesse. Näiteks kaasaegse, 150 m2, maja võtmed kätte maasoojuspumba süsteem maksab 8000 € aga kulutab aastas küttele ainult 500 €.  Elektri või õliga küttes kuluks 2000€ aastas. Isegi halupuudega kütmine ei pruugi täna enam odavam tulla. Korralik halupuukatla süsteem ei ole aga oluliselt odavamate paigalduskuludega kui on maaküte.  Meie kogemus ütleb, et kõiki plusse ja miinuseid kaaludes, otsustavad ühe enamad ja enamad kliendid just maasoojuspumba kasuks.

Hinnad – Nibe maasoojuspumbad

 

Õhk-vesisoojuspumbad

Olid ajad, kus õhk-vesisoojuspumbaga võis lihtsalt alt minna. Tänaseks on kaasaegsed õhk-vesisoojuspumbad juba niivõrd efektiivsed, et ei jää maaküttele enam kuigi palju alla. Parimad neist on juba maasoojuspumpadega küttekuludelt lausa võrreldavad. Õhk-vesi soojuspumpade algne investeerin 150 m2 maja puhul jääb 7000€ kanti. Kulud küttele tulevad 600 – 700€ ringis ehk 10 -20% maasoojuspumbast kõrgemad

Hinnakirjad

Õhksoojuspumbad

Õhksoojuspumbad ei ole üldjuhul mõeldud põhikütteks. Küll aga on nad kiireimaks lahenduseks, kui soovite oma maja kütmist halupuudega võrreldes mugavamaks või elektriküttega võrreldes odavamaks muuta. Ahju või haluküttega majas annavad õhksoojuspumbad võimaluse saada ruumide temperatuurid stabiilsemaks. Elektri või õliküttega majades annavad õhksoojuspumbad väga märgatava kokkuhoiu.

Hinnakirjad