Muud tooted

Meie kauplusest võite leida lisaks laiale soojuspumba valikule ka kvaliteetsed BEAM Electrolux keskustolmuimejad ja ka soojuskiirgurid.

Soojuskiirgurid

Soojuskiirgur on elektriline infrapuna küttekeha mida võib kasutada nii siseruumides kui väljas. Siiski sobib soojuskiirgur kõige paremini välitingimustesse, et terrassil istumist jahedatel õhtutel mugavamaks muuta.

Valik ja Hinnakiri.

Keskustolmuimejad

Keskustolmuimejad sobivad nii suurematesse korteritesse, kui ka loomulikult eramutesse ning kontorihoonetesse.

Keskustolmuimeja on vaikne

Kuna keskustolmuimeja tööorgan asub tavaliselt eluruumidest väljaspool, tehnilises ruumis, ei ole tema töötamist koristamise ajal kuulda. Koristades kostub ainult läbi vooliku imetava tolmu ja õhu tuhin.

Kogu tolm majast välja

Keskustolmuimejast välja puhutav õhk suunatakse majast välja. Tolm kogutakse vahepeal tolmukotti aga imemis õhku ei puhuta tuppa tagasi vaid läbi väljapuhke torustiku majast välja. Seega ei jää ka kõige peenem tolm, mis tavatolmuimejast tuppa tagasi lendleb, majja. See peenike tolm, mis keskustolmuimejaga õue suunatakse, on aga tervisele kahjulik kuna see on niivõrd peenike, et satub inimese organismi märkamatult.

Tolmukotte pole vaja

Keskustolmuimeja kogub kogu sodi ja tolmu ämbrisse, mis on kinnitatud tolmuimeja korpuse alla. Tolmuämbri mahtuvus on piisavalt nii suur, et seda võib tühjendada kordades harvem, kui tavatolmuimejal oleks vaja.

Meilt saab osta keskustolmuimeja loomulikult koos kõigi paigaldustarvikutega ja soovikorral ka koos paigaldusega.