Küttelahendused

Küttesüsteemide projektlahendused

Pakume erinevaid küttesüsteeme projekteerimisest kuni lõpplahenduseni. Selleks, et küttesüsteem töötaks tõrgeteta ja täidaks oma lõpliku eesmärki, milleks on mugava sisekliima tagamine, tuleks küttesüsteem planeerida õigesti. Meil on ka küttesüsteemide projekteerimise osas väga pikaajalised ja suured kogemused.

Põrandküttesüsteemid

Põrandküttesüsteeme ehitavad meie paigaldusmehed aastas umbes saja ringis. See on levinuim küttelahendus tänapäeval. Põradküte on madalatemperatuuriline kiirgusküte, mis sobib just kõige paremini soojuspumpadega. Õigesti planeeritud ja ehitatud põrandküte tagab parima sisekliima ja väiksemad soojuskaod. Põrandküte tuleb planeerida selliselt, et põrandatemperatuur ei oleks ebamugavalt kõrge aga samas peab tuba olema just nii soe kui soovite.

Radiaatorküte

Kus  põranda konstruktsioon on selline, et põrandkütet paigaldada ei saa on radiaatorid asendamatud. Radiaatorekütet saab rajada põrandaid üles lõhkumata juba valmis vanematesse majadesse. Radiaatorite küttepind ja temperatuurid tuleks valida selliselt, et nad suudaksid soojendada toad võimalikult madala pinnatemperatuuriga. Mida madalama temperatuuriga on küttesüsteem seda parem on soojuspumpade kasutegur.