Boilerid

Meie tootevalikus on peale soojuspumpade ka kvaliteetsed Prantsusmaa firma Atlantic elektriboilerid.

NB! pakume neid koos paigaldustarvikutega ja vajadusel ka koos paigaldusega. Meilt on võimalik osta kõik mis on vajalik veeboileri paigaldamiseks: ventiilid, liitmikud, ühendustorud jne.

Atlantic on üks suuremaid boilerite tootjaid maailmas, nende tootevalik on väga lai. Leidub nii odavamaid sukelküttekehaga boilereid kui ka tippklassi keraamiliste küttekehadega ja elektroonilise korrosioonitõrjega boilereid. Tehas annab Boilerite siseanumale garantii 5 aastat ja elektriosale 2 aastat.

Hea hinnaga O PRO + Boilerid

Sukelküttekehaga OPRO+ 30 – 120 l boilereid on nii vertikaal kui ka horisontaal paigalduseks. Boilerid sobivad hooajaliseks, kui ka püsivaks kasutamiseks. Hinnakiri.

Keraamilise küttekehaga kvadraatsed vertikaalsed boilerid

STEATITE tehnoloogiaga CUBE keraamilise küttekehaga boilerid 30 – 150l. Hinnakiri.

 

 

 

 

 

Keraamilise küttekehaga ümarad boilerid

STEATITE tehnoloogiaga ümarad keraamilise küttekehaga boilerid 50 – 100l. Hinnakiri.

 

 

 

 

 

Superkvaliteetsed ZENEO ACI boilerid

Atlantic ACI hübriidanoodiga ZENEO boilerid on ülimalt kvaliteetsed. Nende patenteeritud korrosioonivastane tehnoloogia lubab neid kutsuda HOOLDUSVABADEKS. Boilereid on 50 – 300 l, nii horisontaalseid, kui ka vertikaalseid ja suuremaid võib saada maha paigaldatavatena, jalgadel. Hinnakiri.

 

 

 

 

 

Nii vertikaal, kui horisontaalpaigaldusega Vertigo boilerid

Vertigo boilerid on keraamilise küttekehaga ja kahe siseanumaga väga kvaliteetsed ja nägusad boilerid. Boilerid on 40-80 l. Vertigo boilerid on saleda ehitusega, mis annab neile paigalduskohtade valikul lisavõimalusi.

Hinnakiri